Blog - najnowsze informacje
Kontakt

Mała architektura – donice stalowe

Czym kierować się przy wyborze donicy stalowej?

Tak naprawdę mimo ogromnego wyboru wielkości,kształtów, form i materiału zapewne każdy z nas nieraz zastanawiał się nad wyborem donicy. Wbrew pozorom wcale nie jest on taki prosty. Pojemnik należy dopasować do stylu urządzania ogrodu (lub wnętrza oraz konkretnej rośliny). Od tego zależy między innymi wygląd aranżacji, a także zdrowotność i tempo rozwoju rośliny. Zawsze jednak w pierwszej kolejności należy kierować się rozsądkiem i zmysłem estetycznym.

 

Zmieniamy Twoje otoczenie

 

Ekskluzywne, uniwersalne i ponadczasowe!

Na polskim rynku stalowe donice to nowość. Jako liderzy innowacji, produkujemy donice z wielu rodzajów stali. Stal nierdzewna będzie cieszyć oko niezmiennym kolorem i wytrwałością. Jednak jeśli z natury cenisz sobie zmiany, polecamy niepowtarzalny urok donic, które w czasie użytkowania pokrywają się stopniowo rdzą. Dostosowując się od twoich potrzeb i wrażliwości estetycznej polecamy też szeroki wybór kształtów i rozmiarów. Każda donica jest projektowana i produkowana tak, by wtopić się w twoją wizję architektoniczną wnętrza lub ogrodu. Myśląc o donicach, kieruj się estetyką przestrzeni i potrzebami roślin, które chcesz w nich zasadzić. Kwadratowa, prostokątna, a może okrągła? To dla nas żaden problem! Jesteśmy firmą, która zajmuje się spełnianiem marzeń!

 

Donice nowoczesne

Nasze donice stalowe często określane są jako nowoczesne i ekskluzywne. Ich styl jest bardzo uniwersalny. Dlatego mogą one być stosowane jako:

  • ogrodowe,

  • uliczne,

  • chodnikowe,

  • miejskie.

Donice nowoczesne mogą służyć do sadzenia kwiatów i drzew. Oczywiście mogą one być użytkowane nie tylko jako donice zewnętrzne. Donice metalowe ze stali nierdzewnej wnoszone są także często do wnętrz budynków. Bardzo elegancko prezentują się zresztą w otoczeniu innych obiektów. Często wstawia się je do korytarzy biur i galerii handlowych, a nawet do domów prywatnych. Dzięki posiadanej malarni proszkowej realizacja donic jest możliwa w różnych kolorach.


następny artykuł

Ciekawostki ze świata stali

Powrót

Skontaktuj się z nami!